Akcja Mikołajkowa Opieki Pomocy Społecznej

Szanowni Państwo
 
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Łabowej wraz z ludźmi dobrej woli, jak co roku przygotowują podarunki dla Dzieci i ich Rodzin borykających się z niepełnosprawnością. Celem Akcji Mikołajkowej jest ukazanie innym wartości dzielenia się, wspólnego, przeżywania radości w gronie najbliższych, podtrzymanie tradycji. Naszym celem jest również zachęcanie Rodzin do celebrowania wydarzeń, które zbliżają wzajemnie do siebie w myśl, iż to co najważniejsze dzieje się w domu. Czasami spotkamy się ze zdziwieniem, niekiedy ze wzruszeniem, ale zawsze z nieukrywaną radością.
Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział w napełnianiu worka św. Mikołaja, serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Chętnie przyjmiemy gadżety reklamowe Państwa Przedsiębiorstwa, które stałyby się częścią podarunków. Gdybyście Państwo szukali inspiracji i pomysłu na prezent, podpowiemy, iż najbardziej przydałyby się: książki, bajki, malowanki, materiały papiernicze (np. kredki, farby, bloki, malowanki, kolorowe papiery itp.), zabawki, kosmetyki, słodycze.
Przedmioty można składać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej do dnia 3 grudnia (wtorek) 21r. Informacje u Pracowników Socjalnych w pokoju Nr 2.

                          Z poważaniem
Kierownik Ośrodka
Pomocy  Społecznej
Barbara  Bogdańska

Tagi