Rada gminy

Rada Gminy Łabowa:

Przewodniczący: Maria Stopka
I Zastępca przewodniczącego: Piotr Izworski

II Zastępca Przewodniczącego: Przemysław Nosal

Andrzej Słowiński- Kamianna 
Wojciech Kurzeja- Kotów
Jan Gawęcki - Krzyżówka
Maciej Kościsz- Czaczów - do 05.03.2019
Teresa Kłębczyk - Barnowiec - do 04.03.2019
Bożena Frączek- Baran- Łabowiec,Uhryń
Marian Saczka - Łabowa
Czesław Ormanty- Składziste
Anna Gaborek- Łabowa
Roman Kronenberger- Łosie - do 31.12.2018
Krzysztof Skraba- Nowa Wieś
Bartłomiej Sołtys - Maciejowa - od 28.01.2019
Anna Cempa - od 09.05.2019
Robert Kłębczyk - od 09.05.2019