Przejdź do stopki

Zwiększenie dostępności Urzędu Gminy Łabowa poprzez wdrożenie e-usług dla mieszkańców Gminy Łabowa

Treść

Gmina Łabowa zakończyła projekt pn. „Zwiększenie dostępności Urzędu Gminy Łabowa poprzez wdrożenie e-usług dla mieszkańców Gminy Łabowa”. Projekt obejmował nie tylko modernizację od strony technicznej, czyli od wzmocnienia bazy sprzętowej urzędu czy rozbudowę systemów bezpieczeństwa, ale także do zmiany w sposobie prowadzenia i rozpatrywania spraw. E-urząd jest ułatwieniem dla mieszańców gminy Łabowa w załatwianiu szerokiej gamy spraw urzędowych za pomocą Internetu.

Aplikacja Gmina Łabowa to najszybszy i najłatwiejszy sposób komunikacji z Urzędem Gminy Łabowa. Aplikacja na smartfona nie tylko pozwala odbierać informacje, zanim te pojawią się na stronie czy profilu Urzędu Gminy na Facebooku, ale też daje szansę na zgłaszanie usterek oraz awarii w przestrzeni publicznej.

Dzięki aplikacji masz możliwość śledzenia postępu swoich spraw i podgląd rachunków. Tam też za pomocą bankowości elektronicznej możesz zapłacić podatki i pozostałe opłaty lokalne.

Skorzystaj z aplikacji, razem zmieniajmy naszą Gminę na lepsze! Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w sklepie Google Play. Zeskanuj kod qr lub wpisz w sklepie Google Play Gmina Łabowa.