Przejdź do stopki

Wnioski o zakup węgla w preferencyjnej cenie są przyjmowane do 12 grudnia do godziny 17:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w pokoju nr 6.

Informacja Dyrektora Specialnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu

Informacja Dyrektora Specialnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Sączu

Treść

DYREKTOR SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO w Nowym Sączu ul. Broniewskiego 1
 
Zaprasza Dzieci i młodzież w wieku od 1. miesiąca do 25. roku życia - niemowlęta, dzieci
w wieku przedszkolnym i szkolnym, zagrożone deficytami, dysfunkcjami
i niepełnosprawnością.
Oferujemy:
•        WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA - dla najmłodszych dzieci, niemowląt, już od 1 miesiąca życia, dzieciom w wieku przedszkolnym, niezależnie od przedszkola. Realizujemy również PROGRAM ZAŻYCIEM. Zajęcia prowadzone są przez najwyższej klasy specjalistów i są BEZPŁATNE.
•        SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ NR 5 dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim, z autyzmem, afazją oraz z różnego typu sprzężeniami.
•        INTERNAT dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, w tym dla uczniów szkoły zawodowej specjalnej, z atrakcyjną ofertą zajęć dodatkowych w kołach zainteresowań, wyjściami, wycieczkami itd..
Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach przez profesjonalnie przygotowaną kadrę pedagogiczną. Prowadzimy również BEZPŁATNE KONSULTACJE SPECJALISTÓW dla Rodziców zaniepokojonych rozwojem swojego małego dziecka.
 
Więcej informacji o naszej pracy i przyjęciach do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Nowym Sączu dostępnych jest na stronie internetowej Ośrodka www.soswns.pl, pod numerem telefonu 500 - 206 - 893 oraz na plakacie informacyjnym.