Przejdź do stopki

Wnioski o zakup węgla w preferencyjnej cenie są przyjmowane do 12 grudnia do godziny 17:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w pokoju nr 6.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Łabowa

Ankieta dla mieszkańców Gminy Łabowa

Treść

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż prowadzone są prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju Gminy Łabowa do roku 2035. Państwa opinia, dotyczącą poszczególnych obszarów rozwojowych Gminy, jest dla nas niezwykle ważna, dlatego przygotowaliśmy niniejszą ankietę, która pozwoli na zdefiniowanie priorytetowych kierunków zmian w Gminie, spójnych z Państwa oczekiwaniami.
Gorąco namawiamy do aktywnego udziału w projektowaniu satysfakcjonujących Państwa warunków życia, we współdecydowaniu o tym, jak będzie wyglądało Nasze otoczenie, Sołectwo, Gmina. Przekazujemy w Państwa ręce narzędzie, dzięki któremu będą Państwo mogli się wypowiedzieć na wiele ważnych tematów, przekazać nam swoje pomysły i spostrzeżenia. Na tej podstawie będziemy mogli określić najistotniejsze potrzeby naszego lokalnego społeczeństwa gminnego, a co za tym idzie sumiennie i odpowiedzialnie zbudować dokument Strategii Rozwoju Gminy Łabowa do roku 2035.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Link do ankiety