Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 14, 15 i 16 kwietnia

Od 14 do 16 kwietnia Gmina Łabowa ponownie organizuje zbiórkę i wywóz odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z gospodarstw domowych. W ubiegłym roku mieszkańcy Gminy Łabowa oddali ponad 48 ton niepotrzebnych odpadów.
Co zalicza się do odpadów wielkogabarytowych? zlewozmywaki, umywalki, wanny, brodziki, meble, tapczany, materace, dywany, krzesła, stoły, fotele, kanapy itp., rowery, wózki dziecięce, duże zabawki, opony samochodowe.
Ze zbiórki wyłączone będą następujące odpady:  odpady komunalne zmieszane, odpady remontowo - budowlane (gruz, styropian, ramy okienne z szybami, drzwi z elementami szklanymi, szyby, opakowania po farbach, klejach itp.), odpady biodegradowalne (trawa, gałęzie, liście itp.), odpady zawierające azbest – eternit, papa, odpady z działalności gospodarczej.
Zbiórka odbędzie się odpowiednio 14, 15 i 16 kwietnia wg poniższego podziału:
14 Kwietnia                      
Maciejowa                        
Składziste                          
Feleczyn                            
Barnowiec         
Czaczów
Łabowiec
Uhryń
15 Kwietnia
Kotów
Kamianna
Łabowa
16 Kwietnia
Krzyżówka
Roztoka Wielka
Łosie
Nowa Wieś
Przypominamy, że w ciągu całego roku niepotrzebne odpady wielkogabarytowe można oddać również w Punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na oczyszczalni ścieków w Maciejowej czynny w każdą środę w godzinach od 11:00 do 17:00.
Tagi

GALERIA