I Otwarty Turniej Darta o Puchar Wójta Gminy Łabowa

Masz celne oko? Pewną rękę? Nerwy ze stali? Jeżeli tak 29 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Łabowej odbędzie się turniej Darta o puchar wójta gminy Łabowa. To wyjątkowa okazja na sprawdzenie swoich możliwości w tej wyjątkowej dyscyplinie sportu.
 
Wójt Gminy Łabowa Marta Słaby wraz z PANDA DART TEAM zapraszają na I Otwarty Turniej Darta o Puchar Wójta Gminy Łabowa. Zapisy odbędą się na miejscu turnieju od godziny 12.00 lub poprzez https://www.facebook.com/PandaTeamNS/. Dla najlepszych nagrody pieniężne oraz puchary. Dodatkowo rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów.
 
Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, szczególnie dla tych, którzy chcą spróbować tej gry po raz pierwszy. Zbliżający się turniej to świetna okazja, by poczuć atmosferę gry w darta i po prostu dobrze się bawić.
Gra na minimum 6 tarczach sizalowych – ostre lotki. Wpisowe: 20 zł (100% przeznaczone dla zwycięzców). Dodatkowe szczegóły na stronach organizatorów.
Patronat medialny miastoNS.pl
SZCZEGÓŁY: 
Miejsce: GOK w Łabowej
Data i czas trwania turnieju: 29.01.2019 godz. 13.00-19.00
Wpisowe: 20 zł ( w 100% przeznaczone dla zwycięzców)
System gry: 501 d.o – zamykamy podwójnymi polami. Dokładna  rozpiska w zależności od ilości startujących.
Dla miejsc 1-3 – puchary + dyplomy + nagrody finansowe
MVP turnieju (najwszechstronniejszy zawodnik) – puchar+ nagroda od sponsora *
Najwyżej sklasyfikowana  kobieta w turnieju: puchar + nagroda od sponsora
Nagroda niespodzianka – rozlosowana wśród uczestników turnieju.
Zapisy na miejscu w dniu turnieju od godz. 12.00 lub poprzez oficjalny profil fb PANDA DART TEAM (pod wydarzeniem o turnieju)              
,* PUNKTY  DO MVP liczone punkty za: MAX(180) – 1pkt, mały MAX (171) – 1pkt, wysokie zejście HF+100 – 1pkt – o nagrodzie decyduje najwyższa suma zdobytych punktów
Tagi