Zakończenie projektu Senior +

W dniu 29 listopada 2019 r. w sali obrad Urzędu Gminy Łabowa odbyło się uroczyste zakończenie projektu socjalnego dofinansowanego ze środków Wojewody Małopolskiego pt. „Senior + - pomoc i wsparcie dla osób w wieku 60+ oraz wzmacnianie ich aktywności i samodzielności życiowej”. W spotkaniu udział wzięli: Pani Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa, Pan Sławomir Rybarski Zastępca Wójta Gminy Łabowa, Pani Lucyna Fiut Skarbnik Gminy Łabowa, Pani Barbara Bogdańska Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej,  pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz uczestnicy projektu. W trakcie spotkania można było podziwiać piękne prace wykonane przez seniorów. Uczestnicy projektu wraz z zaproszonymi Gośćmi i pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej bardzo miło spędzili czas. Atmosfera była wspaniała. Radosny śpiew, wspomnienia oraz oczekiwania uczestników do dalszych wspólnych inicjatyw. Nie zabrakło także podziękowań oraz drobnych upominków.
 Przypominając projekt socjalny „Senior +” trwał od marca do listopada 2019 r. W trakcie uczestnicy brali udział w zajęciach plastycznych, zajęciach z regionu dot. Gminy Łabowa, zajęciach z rękodzieła, zajęciach z prawnikiem, zajęciach z psychologiem, zajęciach z dietetykiem, zajęciach relaksacyjno – ruchowych. Ponadto w trakcie trwania projektu odbyła się pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej, wycieczka nad Solinę, spotkanie z podróżnikiem oraz wyjścia do kina. Uczestnicy projektu socjalnego wykazali się wielką twórczością, kreatywnością, poczuciem humoru i niesamowitą aktywnością. Poprzez wspólnie spędzany czas nawiązały się pozytywne relacje wśród uczestników oraz między uczestnikami a prowadzącymi i pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej. Mamy nadzieję, że uda nam się podtrzymać wzajemną współpracę podejmując kolejne wspólne inicjatywy.
Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z pracownikami serdecznie dziękują seniorom, za ich aktywny udział w zajęciach, za wspólnie spędzony czas, za każdą cenną wskazówkę oraz ogromne poczucie humoru, które dopisywało każdemu! Wszystkiego dobrego seniorzy! Dziękujemy za to, że Jesteście!
 
Tagi

GALERIA