Przejdź do stopki

INFORMACJA

Treść

Zgrana Paka 

          W dniu  17 września 2020 roku   zorganizowała   sobie wycieczkę – pielgrzymkę   do Dębowca, Miejsce Piastowe Dukla:

W Dukli można  zwiedzić  Muzeum Historyczne , muzeum rzemiosła, Park  Krajobrazowy, Pałac w Dukli – zespół pałacowo-parkowy ukształtowany w latach 1764–65, znajdujący się w miejscowości Dukla. Ta późnobarokowa wystawna rezydencja magnacka w stylu francuskim o wyjątkowych walorach architektonicznych i krajobrazowych, stanowi unikatowy w skali województwa podkarpackiego przykład założenia „entre cour et jardin”. Rezydencja Mniszchów była jedną z piękniejszych w ówczesnej Polsce. Aktualnie w pałacu znajduje się muzeum.

W miesiącu grudniu 2020 roku  udało się   nagrać  spektakl „ Kiedyś płotów nie  było”

Studio nagrań  zostało  zaaranżowane  w domu  jednorodzinnym   seniorki  ze „ Zgranej Paki”

 24 maja  2021 roku  zorganizowała   wycieczkę  do  Jamna  Cieżkowice  Natomiast  w dniu  14 czerwca 2021 roku   zorganizowano  wyjazd do  Częstochowy i Łagiewnik.

Została również   zorganizowana  na Uhryń  do galerii  artysty malarza  Stanisława Chomiczewskiego, gdzie mogliśmy podziwiać dzieła  naszego mieszkańca  Gminy Łabowa.

W miesiącu czerwcu 2021 roku Zgrana Paka   brała udział  w nagraniu  filmu edukacyjnego pt.” Gdzie jesteś czerwony  kapturku. Film  realizowano z OSP Gminy Łabowa.

Obecnie  przygotowujemy  spektakl  na  „Jesień  Łabowską „ ale szczegółów  nie będziemy  zdradzać.  Zapraszamy  na „Jesień Łabowska „ będzie  super zabawa.