Przejdź do stopki

Wnioski o zakup węgla w preferencyjnej cenie są przyjmowane do 12 grudnia do godziny 17:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej w pokoju nr 6.

Akcja pn. „Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2022”

Akcja pn. „Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2022”

Treść

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego organizuje akcję „Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2022”, która ma na celu zwrócić uwagę na problem pozostawiania śmieci na terenach rekreacyjnych i turystycznych, w lasach, parkach krajobrazowych i na szlakach turystycznych zielonej Małopolski.
 
Akcję rozpocznie się  w pierwszych dniach wiosny, a zakończy w dniu 22 kwietnia 2022 roku.  Do wspólnego udziału w akcji Urząd Marszałkowski zaprasza wszystkich a szczególnie gminy, powiaty, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia, którym na sercu leżą problem zanieczyszczania środowiska.
 
Na zgłoszenia UMWM czeka do 15 lutego 2022 roku na adres e-mail: małgorzata.knap@umwm.malopolska.pl oraz pod nr tel. 12 63 03 182.
Urząd Marszałkowski wesprze Państwa działania merytorycznie, medialnie i rzeczowo, nagłaśniając udział w akcji, przekazując worki i rękawiczki do zbierania śmieci, ale również materiały promocyjne oraz eko-gadżety
 
Zapraszamy i zachęcamy do udziału w akcji „Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2022”.